سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز آذربایجان شرقی طرح ایجاد پیاده راه ها در تبریز به داش مغازه لر رسید

اجرای پیاده راه و احیای جداره های تاریخی مغازه های سنگی را از جمله پروژه های مهم در جهت تبریز ۲۰۱۸ خواند و گفت: کارها اجرایی این پیاده راه در پی تصویب شورای

طرح ایجاد پیاده راه ها در تبریز به داش مغازه لر رسید

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛اکبر امجدی در دومین جلسه هماهنگی که در جهت شروع عملیات اجرایی طرح پیاده راه و احیای جداره های تاریخی مغازه های سنگی با حضور کارشناسان معاونت شهرسازی و فنی عمرانی شهرداری تبریز، شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و شرکت زیباسازی برگزار شد، گفت: به علت نزدیکی به سال ۲۰۱۸ و میزبانی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، این پروژه همسو با اهداف سیاست های گردشگری کلانشهر تبریز اجرا می شود.

عبارات مهم : تبریز

وی به مزایای اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح این بافت قدیمی از شهر که به ثبت ملی نیز رسیده هست، احیا و زمینه حضور گردشگران داخلی و خارجی را در کنار ایجاد جلوه های بصری فراهم خواهد آورد.
امجدی افزود: طراحی و بدنه سازی شهری و ایجاد منظر شهری مناسب و مطلوب با نشانه ایجاد محیطی دلنشین جهت گذران اوقات فراغت و جذب گردشگری بخش دیگری از نکات مورد توجه در اجرای این طرح است.
وی تاکید کرد: جهت تامین زیرساخت های مورد نیاز آینده نگری های مورد نیاز صورت گرفته و هماهنگی های مورد نیاز با سایر دستگاه های خدمات رسان صورت پذیرفته است.
شهردار منطقه ۴ در آخر از شهروندان و کسبه خواست در اجرای این طرح همکاری مورد نیاز را با مجموعه شهرداری تبریز به انجام برسانند.
گفتنی است در ادامه کارشناسان حاضر به بیان نقطه نظرات خود در خصوص نحوه اجرای این طرح پرداختند.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: تبریز | هماهنگی | شهرداری | گردشگری | طرح | ایجاد | پیاده راه | تبریز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog