سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار اجتماعی اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

جوایز برندگان ۵ دستگاه ماشین قرعه کشی مصرف کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.

اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان/اسامی و تصاویر

عبارات مهم : برنده

جوایز برندگان ۵ دستگاه ماشین قرعه کشی مصرف کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی گلستان، این جوایز مشمول بر خودروهای سانتافه، سورنتو، سراتو و ریو بود که برندگان آن روز ۱۵ تیر طی مراسم قرعه کشی در هتل نارنجستان مشخص شده است بودند.
در مراسم اهدای جوایز که با حضور مدیران و دست اندرکاران شرکت گلستان برگزار شد، مردها شیخعلی کرج، گلابی از ایلام، عبدالله زاده از مشهد، گندم کار از اصفهان و پورملکی از میبد جوایز خود را دریافت کردند.این افراد بعد از دریافت جایزه در گفت وگوهای کوتاهی نظر خود را راجع به این قرعه کشی و فعالیت های شرکت گلستان ابراز کردند.

حتما محصولات گلستان را به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم
آقای شیخعلی ، یکسان گلستان از شهر کرج برنده یک دستگاه ماشین کیا سراتو با اشاره به همکاری ۹ ساله خود با شرکت گلستان گفت: « در این ۹ سال هم مشتریان و هم خودمان از کیفیت محصولات گلستان بسیار راضی بودیم. زمانی که مشتری جهت خرید به مغازه ما می آید و از ما می خواهد تا محصولی را پیشنهاد دهیم حتما محصولات گلستان را ( برنج ، چای، ادویه جات) پیشنهاد می دهیم. علاوه بر این شرکت گلستان از آن دست شرکت هایی است که اگر وعده جایزه‎ ای را می دهد حتما آن جایزه را در قرعه کشی اهدا می کند.»

اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

شرکت گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می کند
آقای گلابی یکسان گلستان از شهر ایلام برنده یک دستگاه ماشین سورنتو که سابقه ۱۶ سال همکاری با گلستان را دارد از رضایت مشتریان خبر می دهد و می گوید: «در این شانزده سال از همکاری با این شرکت بسیار راضی هستم و به تمام مشتریانم هنگام خرید محصولات گلستان را پیشنهاد می دهم. شرکت گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می کند و این یکی از شاخصه های مثبت این شرکت با سابقه است.»

شرکت گلستان به وعده هایش پایبند است
آقای عبداله زاده یکسان گلستان از شهر مشهد مقدس برنده یک دستگاه ماشین کیا پیکانتو نیز دقت گلستان را در انجام قرعه کشی ها تحسین می کند و می افزاید: «ما از زمانی که پدرم مغازه اش را راه انداخت یعنی از سی سال پیش تا به امروز با شرکت گلستان همکاری می کنیم و از این همکاری بسیار راضی هستیم. علاوه بر اینکه در خانواده از محصولات گلستان استفاده می کنیم به تمامی مشتریانمان هم خرید محصولات گلستان را پیشنهاد می دهیم. این را هم بگویم که شرکت گلستان در اهدای جوایز قرعه کشی بسیار دقیق و به وعده هایش پایبند است.»

صداقت شرکت گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم
آقای گندم کار، یکسان گلستان از شهر اصفهان برنده یک دستگاه ماشین ریو، کیفیت را رمز موفقیت گلستان می داند و می گوید: «به نظر من شرکت گلستان یک شرکت نیرومند و نظمی زبانزد در آن حاکم است . این شرکت محصولات با کیفیتی را تولید و توزیع می کند. من حدود ۸، ۹ سال است که با این شرکت همکاری می کنم . علاوه بر رضایت خودم مشتریان هم از کیفیت محصولات گلستان بسیار راضی هستند. محصولات گلستان لوکس است و طبقه میانگین روبه اوج آن را خریداری می کنند. من عموما در هیچ قرعه کشی شرکت نمی کنم ولی این ذهنیت را راجع به شرکت گلستان داشتم که در انجام قرعه کشی بسیار صادقانه عمل می کند . این ذهنیت من درست بود و صداقت شرکت گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم.»

جوایز برندگان ۵ دستگاه ماشین قرعه کشی مصرف کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.

از دوران کودکی در خانواده مان محصولات گلستان را استفاده می کردیم
آقای پورملک محمدی که مصرف کننده محصولات گلستان بوده، موفق شده است با ارسال کد روی بسته بندی در قرعه کشی برنده یک دستگاه خودروی هیوندای سانتافه شود. این برنده خوش شانس با اشاره به خاطرات دوران کودکی اش با چای گلستان می گوید: «من ساکن میبد یزد هستم و به خاطر دارم از دوران کودکی در خانواده مان محصولات گلستان را استفاده می کردیم و در حال حاضر هم به همه اطرافیانم پیشنهاد می دهم محصولات گلستان را خریداری کنند. زمانی که برنده قرعه کشی شرکت گلستان شدم و جایزه ام را گرفتم به همه گفتم بالاخره جایزه یکی از این شرکت ها واقعی بود و فقط به تبلیغات خلاصه نشد.»

واژه های کلیدی: برنده | جایزه | ماشین | همکاری | گلستان | دستگاه | محصولات | اخبار اجتماعی

اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

اسامی و تصویرهای ، قـرعه کشـی مصـرف کنندگـان و مشتـرکیـن چـای گلستـان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog