سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار بین الملل ناتو دست از متهم کردن ما بردارد / روسیه

وزارت خارجه روسیه امروز (دوشنبه) در بیانیه‌ای به ائتلاف نظامی ناتو توصیه کرد، از آنجا که این ائتلاف حاضر به ارزیابی کارها آمریکا در نقض پیمان منع موشک‌های هسته‌

ناتو دست از متهم کردن ما بردارد / روسیه

روسیه: ناتو دست از متهم کردن ما بردارد

عبارات مهم : روسیه

وزارت خارجه روسیه امروز (دوشنبه) در بیانیه ای به ائتلاف نظامی ناتو توصیه کرد، از آنجا که این ائتلاف حاضر به ارزیابی کارها آمریکا در نقض پیمان منع موشک های هسته ای میان برد نیست، دست از طرح اتهامات بی اساس علیه روسیه درخصوص نقض این معاهده بردارد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در این بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: اگر ساختارهای ائتلاف ناتو آماده این نیستند که یک ارزیابی عادلانه در مورد اقداماتی که واشنگتن علی رغم پیمان منع موشک های هسته ای میان برد انجام داده، صورت دهند، ظاهرا چیزی که جهت آنها مناسب تر است این است که ارائه هرگونه بیانیه ای بی اساس و مغرضانه را در خصوص نقض این پیمان متوقف کنند.

ناتو دست از متهم کردن ما بردارد / روسیه

پیمان منع موشک های هسته ای میان برد در ۸ دسامبر ۱۹۸۷ میان دولت آمریکا تحت رهبری رونالد ریگان و دولت شوروی تحت رهبری گورباچف منعقد شد.

این در حالی است که توماس کانتریمن، مدیر یک اندیشکده مستقر در آمریکا به نام انجمن کنترل تسلیحات که سابقا دیپلمات بوده، گفت: دورنمای گفت وگوی آمریکا و روسیه بر سر یک توافق کنترل تسلیحات تازه وجود دارد.

وزارت خارجه روسیه امروز (دوشنبه) در بیانیه‌ای به ائتلاف نظامی ناتو توصیه کرد، از آنجا که این ائتلاف حاضر به ارزیابی کارها آمریکا در نقض پیمان منع موشک‌های هسته‌

او گفت: مسکو و واشنگتن اگر معاهده دوجانبه مربوط به تدابیر کم کردن و محدودسازی زیاد سلاح های تهاجمی راهبردی را تمدید نکنند، وارد یک مسابقه تسلیحاتی کمی و کیفی خواهند شد.

او اظهار داشت: روسیه و آمریکا محدودیت های معاهده استارت تازه را لحاظ کرده اند و این بسیار مهم است ولی در صورتی که ما از تمدید معاهده استارت تازه خودداری کنیم، شاهد یک مسابقه تسلیحاتی تازه خواهیم بود و از نظر من، بعد از آن این مسابقه تسلیحاتی سریعا چه به لحاظ کیفی و چه به لحاظ کمی اوج خواهد گرفت.

او توافق استارت تازه را یک نقطه مثبت در روابط واشنگتن و مسکو خواند چون واکنش‌ها هر دو طرف نسبت به اجرای آن حرفه ای بوده است.

ناتو دست از متهم کردن ما بردارد / روسیه

او گفت: این معاهده ای نیست که هم به آمریکا و هم به روسیه مزیتی بدهد و نباید با آن طوری واکنش‌ها کنیم که گویی به نفع طرف برابر هست؛ در حالی که در حقیقت این معاهده یک نیروی مهم ثبات جهت هر دو طرف است.

واژه های کلیدی: روسیه | بیانیه | آمریکا | واشنگتن | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog