سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی موضع آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران را تحسین می‌کنیم / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در گفت‌وگوی اخیرش با وزیر امور خارجه آمریکا از موضع محکم و مصمم واشنگتن در قبال کشور عزیزمان ایران قدردانی کرده است.

موضع آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران را تحسین می‌کنیم / نتانیاهو

نتانیاهو: موضع آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران را تحسین می کنیم

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در گفت وگوی اخیرش با وزیر امور خارجه آمریکا از موضع محکم و مصمم واشنگتن در قبال کشور عزیزمان ایران قدردانی کرده است.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در نشست هفتگی کابینه گفت که در روزهای اخیر با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت وگوی تلفنی داشته و در آن موضع محکم و مصمم دولت واشنگتن علیه توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران و نقش این کشور در منطقه را مورد تحسین قرار داده است.

موضع آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران را تحسین می‌کنیم / نتانیاهو

نتانیاهو همچنین گفت: اگرچه تنش ها در مناطق شمالی تا حدودی کم کردن داشته است مبارزه اسرائیل علیه کشور عزیزمان ایران آخر نیافته است و ما همچنان در آن قرار داریم.

وی در ادامه با تکرار ادعاهای بی اساس خود علیه کشورمان، افزود: پایتخت کشور عزیزمان ایران عامل مهم تضعیف ثبات در منطقه خاورمیانه است و اسرائیل جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران در سه جبهه تلاش می کند. جلوگیری از دستیابی کشور عزیزمان ایران به تسلیحات هسته ای، مقابله با توسعه نظامی کشور عزیزمان ایران در سوریه و مقابله با انتقال سلاح از سوریه به لبنان یا سازندگان این تسلیحات در لبنان.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در گفت‌وگوی اخیرش با وزیر امور خارجه آمریکا از موضع محکم و مصمم واشنگتن در قبال کشور عزیزمان ایران قدردانی کرده است.

نتانیاهو همچنین ادعا کرد: این تسلیحات جهت استفاده علیه اسرائیل هستند و این حق ماست که در جهت دفاع از خود با تولید یا انتقال آنها مقابله کنیم.

مقامات رژیم صهیونیستی در حالی راجع به جلوگیری از دستیابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای صحبت می کنند که آژانس بین المللی انرژی اتمی در تمامی گزارشات خود از روند اجرای برجام تائید کرده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران به تمامی تعهدات خود ذیل این توافق عمل می کند. آژانس همچنین در گزارش خود از آخرین ارزیابی اش راجع به پرسشها باقیمانده درخصوص فعالیت های هسته ای کشورمان که پیش از اجرای برجام منتشر شد، تائید کرد که هیچ گونه ابعاد نظامی در برنامه هسته ای جمهوری اسلامی وجود ندارد ولی صهیونیست ها درحالی که خود تنها دارنده زرادخانه هسته ی در خاورمیانه به شمار می آیند، با تکرار این ادعاهای نخ نما و واهی تلاش می کنند تا با متهم کردن کشور عزیزمان ایران به نشانه خود جهت تحت فشار قرار دادن کشورمان دست یابند.

رژیم صهیونیستی علاوه بر این مدعی حضور نظامی کشور عزیزمان ایران در سوریه و تلاش کشورمان جهت تسلط بر منطقه و بی ثبات کردن خاورمیانه هست، درحالی که خود و متحدانش، یعنی آمریکا و غرب بعلاوه بعضی کشورهای عرب منطقه عامل مهم تمامی ناآرامی ها، بی ثباتی و مناقشات در خاورمیانه هستند.

موضع آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران را تحسین می‌کنیم / نتانیاهو

واژه های کلیدی: ایران | مقابله | آمریکا | نتانیاهو | خاورمیانه | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog