سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی رویکرد ترامپ در قبال برجام باج‌خواهی از اروپاست / یک مقام روس

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا گفت: نشانه بیانیه اخیر رییس‌جمهور آمریکا در خصوص توافق هسته‌ای باج‌خواهی از اتحادیه اروپا است.

رویکرد ترامپ در قبال برجام باج‌خواهی از اروپاست / یک مقام روس

یک مقام روس: رویکرد ترامپ در قبال برجام باج خواهی از اروپاست

عبارات مهم : اروپا

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا گفت: نشانه بیانیه اخیر رییس جمهور آمریکا در خصوص توافق هسته ای باج خواهی از اتحادیه اروپا است.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر شیژوف نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا روز چهارشنبه (امروز) در حاشیه نشستی در پارلمان اروپا، گفت: سخت است بتوان تصور کرد که نشانه بیانیه اخیر رییس جمهور ترامپ راجع به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران چیزی غیر از باج خواهی از طرف های اروپایی این توافق بوده است.

رویکرد ترامپ در قبال برجام باج‌خواهی از اروپاست / یک مقام روس

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا هفته گذشته به اروپایی ها هشدار داد که اگر آنچه وی نقاط ضعف توافق هسته ای می خواند در ماه های پیش رو اصلاح نشود، واشنگتن از توافق خارج خواهد شد.

این در حالی است که دیگر طرف های توافق هسته ای یعنی روسیه، چین، انگلیس، فرانسه و آلمان تاکنون بر لزوم حفظ این توافق تاکید کرده اند.

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا گفت: نشانه بیانیه اخیر رییس‌جمهور آمریکا در خصوص توافق هسته‌ای باج‌خواهی از اتحادیه اروپا است.

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اوایل هفته جاری هشدار داد که خروج آمریکا از برجام پیامدهای مثبتی نخواهد داشت و به بروز بحران در امور بین الملل منجر خواهد شد.

همچنین ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه روز گذشته پیش از دیدار با همتای آمریکایی خود در پاریس بر پایبندی فرانسه به توافق هسته ای تاکید و از سیاست دونالد ترامپ جهت قرار دادن مسئولیت تصمیم گیری راجع به آینده این توافق به عهده کشورهای اروپایی انتقاد کرد.

واژه های کلیدی: اروپا | توافق | روسیه | آمریکا | فرانسه | آمریکایی | رییس جمهور | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog