سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می‌شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد ، سردار سلیمانی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند همه ‌توانمندی‌ها به دفاع می‌پردازند، همه عالم اسلامی امروز به این نظام تکیه کرده اس

آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می‌شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد ، سردار سلیمانی

سردار سلیمانی: آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد

عبارات مهم : اسلامی

سردار سلیمانی:

آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد/ نیازی به حرف های بی مغز علیه کشور عزیزمان ایران نیست/اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند پوزه آنها را به خاک می کشیم

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند همه توانمندی ها به دفاع می پردازند، همه عالم اسلامی امروز به این نظام تکیه کرده هست.

به گزارش گزینش به نقل از خبرگزاری ها، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی امشب در جمع عزاداران حسینی در محفل رزمندگان اسلام اصفهان با بیان اینکه حضور در اجتماعات اصفهان و با خصوصیات مردم این شهر جهت هرکس شرف و افتخاری بزرگ هست، اظهار داشت: همه ما در بستر این انقلاب و در همه حوادث 40 سال بعد از انقلاب، پیروزی های خود را مدیون امام حسین (ع) هستیم.

آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می‌شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد ، سردار سلیمانی

وی افزود: خداوند را سپاسگزاریم که کلمه یا حسین (ع) را بر زبان ما جاری و ساری کرده هست، با این نام احساس معنویت خاصی در هر جامعه ای ایجاد می شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب ما مدیون امام حسین (ع) هست، گفت: نحوه شهادت شهید بزرگوار محسن حججی یک نمونه کوچکی از مصیبت بزرگی بود که در کربلا رخ داد و همه سطوح جامعه ما را متحول کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند همه ‌توانمندی‌ها به دفاع می‌پردازند، همه عالم اسلامی امروز به این نظام تکیه کرده اس

وی ادامه داد: آن چیزی که امام حسین (ع) از ابتدا تا انتهای حرکت به نمایش گذاشت الگویی جهت بشریت تا آخر دنیا هست، بدون امام حسین (ع) و واقعه کربلا جامعه شیعه دچار خلایی می شد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه نه تنها ما به عنوان شیعه معطر به نام امام حسین (ع) هستیم بلکه دنیا نیز از این اتفاق متاثر هست، گفت: باید افتخار کنیم که پیرو مذهبی هستیم که سالار آن سالار شهیدان است.

نمی توان صحنه جنگ را بدون شهیدان کاظمی و همت دید

آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می‌شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد ، سردار سلیمانی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: اصفهان ستون فقرات دفاع مقدس به شمار می رود، علت نخست حجم حضور رزمندگان و شهدای این استان است بنابراین اصفهان نقش کلیدی و محوری در دفاع مقدس داشت و جنگ را نمی توان بدون این استان فرض کرد.

وی افزود: در کنار حمایت و این حجم ایثارگری، نقش محوری اصفهان در مدیریت جنگ مطرح هست، هرگز نمی شود نقش شهید والامقام حسین خرازی را در جنگ نادیده گرفت، نمی توان صحنه جنگ را بدون شهیدان کاظمی، همت، ردانی پور، میثمی، صفوی، علیرضایی محلاتی و غیره دید.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند همه ‌توانمندی‌ها به دفاع می‌پردازند، همه عالم اسلامی امروز به این نظام تکیه کرده اس

سردار سلیمانی با اشاره به نقش شهید محلاتی در دفاع مقدس و عزادار شدن امام راحل بعد از شهادت او، اظهار داشت: انسان انقلابی با شهادت خود یک ملت را سربلند می کند و شهید محلاتی از جمله این انسان ها بود، با حضور این شهدا در هر تصمیمی احساس اطمینان می شد.

وی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس در کشور ما پایه گذاری شده است هست، خاطرنشان کرد: این سئوال مطرح است که آیا دفاع مقدس یک کارکرد صرفا نظامی بود که دشمن را شکست داد، البته این نیز در حال عدم آمادگی کشور ما در شروع جنگ، کار کمی نبود، چراکه بعد از آن کشورهای بسیار دیگری به مدد دشمن آمدند.

آدم از بعضی بیانات راجع به جنگ متاثر می‌شود/ باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد ، سردار سلیمانی

نگاه ما باید متناسب با نگاه رهبر انقلاب باشد

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به کارکرد دوم جنگ گفت: از اینکه بعضی بیانات ناصحیح و غلط اطراف جنگ مطرح می شود تاثرآور هست، بحث از اینکه دشمن در آخر جنگ چه لشکرهایی داشت صحیح نیست ما تابع امام (ره) بودیم، او انسان مقتدر و حکیمی بود و با کسی رودربایستی نداشت که اکنون صحبت های اینچنینی مطرح می شود.

وی تصریح کرد: نگاه ما باید متناسب با نگاه رهبر انقلاب باشد، نگاه ایشان به جنگ را باید دید، نگاه رهبر معظم انقلاب به جنگ نگاهی با معارف هست، ما نیز باید این معارف را توسعه داده و مباحث کم بها که افراد سیاسی با اغراض سیاسی مطرح کرده و بعضی را ناآگاهانه به این وادی می کشانند مطرح نکنیم، جای طرح چنین شبهاتی در جامعه ما وجود ندارد و باید پرسید آیا تلویزیون به این پرسشها می پردازد.

سردار سلیمانی در بیان نکاتی از اثرگذاری دفاع مقدس بر جامعه ما گفت: نقش لیبرال ها در ابتدای جنگ وجود داشت، عنصری مانند بنی صدر و افرادی در دولت او اوضاعی ایجاد کرده بودند که پرسشها زیادی را در شکل گیری مبارزه علیه دشمن ایجاد کرد.

وی افزود: آنچه موجب شد جامعه ما از جامعه طاغوت زده فاصله گرفته و به ارزش های دینی رجوع کند دفاع مقدس بود، توفیق تفکر انقلابی موجب شد مردم ما تفکر لیبرالی را بعد بزنند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه دفاع مقدس موجب تقویت لایه های دینی جامعه ما شد، گفت: معارفی که در این راستا به جامعه رسوخ می کرد معارف دینی بود، مورد سوم نیز تحول معنوی در رشد اخلاص و نوع مدیریت جبهه ای و بسیجی بود.

وی ادامه داد: چفیه ای که رهبر انقلاب در همه برنامه ها حتی برنامه های رسمی با خود دارند نشان دهنده همین تفکر بسیجی است و چه تبلیغی بالاتر از این هست، این فرهنگ دارای قدسیت است.

دفاع مقدس ملت ما را به یک ملت انقلابی که ایستادگی می کند تبدیل کرد

سرلشکر سلیمانی بیان کرد: دفاع مقدس ملت ما را به یک ملت انقلابی که ایستادگی می کند تبدیل کرد، به جز آنچه در صحنه های ظاهری جنگ دیدیم یک اثر اساسی نیز وجود دارد که آن اثر امام (ره) بود. امام راحل با بیانات و کلمات زیبای خود بعضی زخم های جبهه را آنگونه التیام می داد که گویا آبی بر آتش بود.

وی با بیان اینکه امام راحل بارها بیان کردند که مقصد ما مکتب ماست، تصریح کرد: امام راحل با دقت همه سطوح جنگ را درنظر داشت و روح دینی را به وجد می آورد، شهید حججی فقط شهید نشد بلکه او ترسیم خط کرد و این را از مکتب عاشورا یاد گرفته بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: 3 مسئله در تحول جامعه اثرگذار هست، نخست اثر رهبری، دوم نشانه گذاری صحیح و سوم مدیرانی است که این سیاست ها را عملی می کنند، علت پاکی دوران دفاع مقدس مدیریت پاک شهیدان ما بود. البته انسان های آن روز که امروز نیز هستند باید از خود بپرسند آیا همان انسان های دوران دفاع مقدس هستند.

وی گفت: در دفاع مقدس فرماندهان جلودار و خطرپذیر بودند، عوض کردن ماهیتی در مدیریت جنگ نیز از شیوه کلاسیک به اسلامی عوض کردن یافت و این علت موفقیت ما در جنگ بود. فرماندهان جنگ با معنویت و شجاع ترین بودند، شهید باکری نمونه این شخصیت های برجسته است.

دلیل پاکی دوران دفاع مقدس مدیریت پاک شهیدان ما بود

سرلشکر سلیمانی با اشاره به نحوه شهادت شهید همت گفت: این شهید بزرگوار هنگامی که به شهادت رسید پیکر او مدتی روی زمین ماند، نه نشانی بود و نه درجه ای و کسی نمی دانست او فرمانده هست، در بیان اخلاص شهید خرازی نیز به پرسشها زیادی می توان اشاره کرد، یک لشکر به لباس پوشیدن او اقتدا می کرد.

وی افزود: هرجامعه ای که از انسان های فداکار تخلیه شود شکست می خورد، من به عنوان یک برادر کوچک به همه مسئولان، احزاب، بازیگران و صورت های معروف و.. یک توصیه می کنم، باید ببینیم چه چیزی را بزرگ و چه چیزی را کوچک و تحقیر می کنیم، اگر جامعه از انسان های فداکار تخلیه شود آنچه رخ می دهد همان است که بر سر امیرالمومنین (ع) آمد.

پادگان جمهوری اسلامی دل و عاطفه این مردم است

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به نگاه دشمن های به قدرت جمهوری اسلامی گفت: دشمن اگر عصبانی بشود یا نشود و اگر از این خشم بمیرد جمهوری اسلامی همچنان قدرتمند هست، ولی دشمن جاهل و نادان است و اشتباه می کند، قدرت ما در منطقه قدرت پادگانی، پایگاهی و استثماری نیست، در همه منطقه پایگاهی رسمی از جمهوری اسلامی نمی بینید ولی این کشور قدرتمند هست، این قدرت برخاسته از چیزی است که شما (دشمن) امکان مواجهه با آن را ندارید، این قدرت بر اساس منطق دفاع از مظلوم برابر ظالم است.

وی تصریح کرد: پادگان جمهوری اسلامی دل و عاطفه این مردم هست، در این دنیای پرظلم، جمهوری اسلامی در برابر ظالمان ایستاده هست، شما (دشمن) هرچه دارید به کار ببرید فلسطین را نمی توانید از کشور عزیزمان ایران جدا کنید چون این اعتماد وجود دارد که جمهوری اسلامی مدافع حقیقی فلسطین است.

سرلشکر سلیمانی بیان کرد: دشمن داعش را ایجاد کرد ولی قدرت جمهوری اسلامی با آن به مقابله آمد، دشمن بارها مردم بی گناه لبنان را به خاک و خون کشید ولی در سال 2006 جمهوری اسلامی پوزه آنها را به خاک کشید و این قدرت مذهبی و اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: این همه تلاش جهت ایجاد فتنه مذهبی شیعه و سنی انجام داد، رهبر معظم انقلاب امر به ایستادگی کردند و امروز برادران دینی ما نزدیک ترین مدافع به خود را جمهوری اسلامی می دانند، این نفوذ مردمی، پایدار و ماندگار هست، اگر کسی خطایی نسبت به جمهوری اسلامی کند همه این توانمندی ها به دفاع می پردازند، همه عالم اسلامی امروز به این نظام تکیه کرده، ضمن اینکه آنها نمی توانند هیچ غلطی کنند و نیازی به این حرف های تکراری و بی مغز نیست.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تصریح کرد: شما (دشمن) اهل این نیستید که با قدرت مردمی مذهبی این نظام مقابله کنید، این قدرت قابل مواجهه و برخورد نیست و کسی نمی تواند آن را شکست دهد، ان شاالله این قدرت با همین منطق و رهبری حکیمانه روز به روز زیاد کردن پیدا خواهد کرد، چه دشمن بخواهد و چه نخواهد.

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | سلیمانی | قاسم سلیمانی | سردار سلیمانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog