سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تاج کوتاه می‌آید؟ ، بامداد میرزایی، اخراجی که نرفته‌، برمی‌گردد!

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دو ماه باقی مانده تا جام جهانی 2018 روسیه، به جز دغدغه آماده سازی، به نظر می‌رسد با پرسشها دیگری از جمله بودن یا نبودن بامد

تاج کوتاه می‌آید؟ ، بامداد میرزایی، اخراجی که نرفته‌، برمی‌گردد!

بامداد میرزایی، اخراجی که نرفته ، برمی گردد!/ تاج کوتاه می آید؟

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دو ماه باقی مانده تا جام جهانی 2018 روسیه، به جز دغدغه آماده سازی، به نظر می رسد با پرسشها دیگری از جمله بودن یا نبودن بامداد میرزایی در این تیم نیز مواجه شده است هست.

به گزارش ایسنا، در حالی که در ماه های منتهی به جام جهانی 2018 روسیه همه تمرکز هواداران و بازیکنان تیم ملی به مرحله آماده سازی این تیم معطوف شده، رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی پرتغالی تیم ملی در جلسه ای که اخیرا داشته اند راجع به پرسشها مختلفی بحث و بررسی کرده اند، یکی از مباحث در این جلسه، بحث اخراج بامداد میرزایی و چگونگی رسانه ای شدن آن بوده هست، موضوعی که کی روش علیرغم حاشیه های ایجاد شده است در اردوی تیم ملی از سوی بامداد میرزایی، ظاهرا هم چنان میل به با بازگشت مجدد او به تیم ملی دارد.

بامداد میرزایی، سرپرست خود خوانده تیم ملی که فدراسیون بارها این عنوان را رد کرده، این روزها بین رفتن و نرفتن از اردوی تیم ملی معلق هست. او در سال های گذشته به عنوان نزدیک ترین فرد ایرانی به کی روش در تیم ملی حضور داشت و اکثر کارهای لوجستیکی تیم ملی در خارج از کشور را انجام می داد و نقش پر رنگی در هماهنگی بازی های تدارکاتی تیم ملی کشور عزیزمان ایران داشته است.

تاج کوتاه می‌آید؟ ، بامداد میرزایی، اخراجی که نرفته‌، برمی‌گردد!

میرزایی در حالی این فعالیت ها را در تیم ملی انجام می داد که اهالی فوتبال منتقد حضور یک “کارگزار” در تیم ملی بودند ولی کی روش به عنوان بزرگترین حامی او در این سال ها مانع از زیاد کردن هجمه ها به بامداد میرزایی شده است بود.

برگزاری بازی پر حاشه کشور عزیزمان ایران و سیرالئون که مصائب زیادی را جهت تیم ملی به دنبال داشت، از کانال بامداد میرزایی و یک شرکت فرانسوی که میرزایی هم جزو کارمندان این شرکت هست، هماهنگ شده است بود. بعد از این بازی، مهدی تاج که موج پرتعداد انتقادات رسانه ها و هواداران تیم ملی را دید و از دلخوری کی روش از بامداد میرزایی مطلع شده است بود اعلام کرد که از این بعد بامداد میرزایی هیچ سمتی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران ندارد و بنوعی دو طرف با یکدیگر قطع رابطه کرده اند ولی ظاهرا این آخر ماجرای بامداد میرزایی و تیم ملی کشور عزیزمان ایران نبوده است.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در دو ماه باقی مانده تا جام جهانی 2018 روسیه، به جز دغدغه آماده سازی، به نظر می‌رسد با پرسشها دیگری از جمله بودن یا نبودن بامد

اعلام این خبر در حالی عجیب و جالب توجه بود که چند روز قبل از این ماجرا، کی روش در تصویر العمل به انتقادات از بامداد میرزایی، او را به همراه خود به نشست خبری پیش از بازی کشور عزیزمان ایران و تونس برد تا حمایت و رضایت خود را از او نشان دهد.

با این حال هنگامی که مهدی تاج خبر برکناری میرزایی را اعلام کرد، گفته شد که خود کی روش هم بی میل به این قطع همکاری نبوده ولی با گذشت چند روز از این ماجرا، ظاهرا کی روش از اخراج کامل و قطع کامل همکاری دایم بامداد میرزایی با تیم ملی ناخرسند شده، و اکنون تلاش دارد که او را به تیم ملی بازگرداند.

در همین راستا در جلسه ی 5 ساعته ای که روز جمعه بین کی روش و مهدی تاج برگزار شده، ظاهرا یکی از محورهای این جلسه اوضاع بامداد میرزایی در تیم ملی بوده و کی روش به فدراسیون فوتبال فشار آورده که او باید به تیم ملی برگردد. این درخواست در حالی مطرح شده است که تاج در برنامه نود و روی آنتن زنده صدا و سیما رسما اعلام کرد که میرزایی برکنار شده است است.

تاج کوتاه می‌آید؟ ، بامداد میرزایی، اخراجی که نرفته‌، برمی‌گردد!

با توجه به اوضاع فعلی و تجربیات مشابه گذشته به نظر می رسد که اگر کی روش هم چنان بر بازگشت بامداد میرزایی به تیم ملی اصرار داشته باشد احتمال پذیرش خواسته کی روش به وسیله مهدی تاج دور از ذهن نیست، اتفاقی که اگر رخ دهد یکی دیگر از مصادیق ضعف فدراسیون فوتبال در قبال اعمال مدیریت در تیم ملی خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog