سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز اصفهان محکومیت شکارچیان غیر مجاز به مجازات فرهنگی

قاضی یک دادگاه کیفری در استان اصفهان شکارچی های غیر مجاز دستگیر شده است در پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کلاه قاضی به مجازات فرهنگی از قبیل تحقیق علمی در زمین

محکومیت شکارچیان غیر مجاز به مجازات فرهنگی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک مقام قضایی 2 متخلف شکار وصید را به اتهام شکار یک راس بزکوهی، توهین به مقامات و ماموران دولت و تمرد نسبت به ماموران حین انجام وظیفه به تحمل 2 سال حبس تعزیری محکوم کرد.

عبارات مهم : اداره
همچنین یکی از متخلفان شکارو صید علاوه بر مجازات های مزبور به تحمل یک سال حبس به باعث تمرد از دستور ماموران و تحمل 74 ضربه ضربه شلاق تعزیری بابت توهین به ماموردولت حین انجام وظیفه محکوم شد.

اما دادگاه اجرای مجازات این متهمان را به علت نبود سابقه کیفری و تخفیف به لحاظ جوان بودن و آینده نگری اصلاح مرتکبان مناسبت ندانست و قرار تعلیق مجازات های حبس متخلفان را به مدت سه سال صادرکرد.

این مرجع قضایی افزود : متخلفان در این مدت باید ملتزم به حسن واکنش‌ها و عدم ارتکاب بزه در آینده شده است و همکاری مورد نیاز را با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان محل زندگی خود درزمینه حفاظت از حیات وحش به خصوص تغذیه حیوانات درفصول سرد در مناطق حفاظت شده است داشته باشند.

همچنین به صورت هر دو ماه یک بار به واحداجرای احکام مراجعه و چهل بار عبارت ‘ من انسان خوب و متمدنی هستم، شکار حیوانات و بدر رفتاری با آنها باعث سنگ دل شدن انسان می شود ؛ من دوست ندارم انسان سنگ دلی باشم بعد حیوانات را شکار نمی کنم و به آنها آزار نمی رسانم آیا که عواقب عوض کردن در اکوسیستم در درجه اول متوجه نوع بشر خواهد بود را رونویسی کنند.

متخلفان همچنین باید تحقیقی یک صفحه ای در هر جلسه راجع به یکی از گونه های جانوری بومی کشور عزیزمان ایران که در معرض انقراض است انجام دهند و در نیزگواهی همکاری اداره محیط زیست به همراه گواهی عدم سوء پیشینه خود را در یک روز مانده به آخر تعلیق به دادستان ارائه کنند.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اداره | مجازات | حیوانات | محکومیت شکارچیان غیرمجاز | به مجازات فرهنگی | در پناهگاه حیات وحش کلاه قاضی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog