سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز فضای مجازی عکس + رامین رضاییان طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را قال گذاشت

رامین رضاییان که در طی فصل جاری لیگ برتر از تیم پرسپولیس کنار گذاشته شد این‌بار هواداران را شوکه کرد.

عکس + رامین رضاییان طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را قال گذاشت

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ لیگ برتر که هنوز تمام نشده قهرمان خود را آشنا است حواشی زیادی را به خود دید. این حواشی جهت پرسپولیس که در این مسابقه های به عنوان قهرمانی رسیده است کمتر از سایر تیم ها نبوده ولی توصیه قابل تامل آن است که پرسپولیس با مدیریت خوب خود تلاش کرده تا حاشیه سازان را از اردوی خود دور کند.
در این میان رامین رضاییان جهت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نامی آشناتر هست. بازیکنی که علی رغم بازی خوب خود در تیم پرسپولیس حواشی زیادی را هم جهت سایر بازیکنان به وجود آورد. سرمربی پرسپولیس هم تلاش کرد تا حواشی را کنترل کند ولی بعد از درگیری فیزیکی بین رضاییان و علیپور در اردوی سرخ های پایتخت، برانکو ایوانکوویچ با خط زدن نام رضاییان از جمع سرخ پوشان وی را به شدت تنبیه کرد.
با تمام این حواشی پرسپولیس توانست در میان مدیان با اختلاف امتیاز فاحش نسبت به تیم دوم سه هفته مانده به آخر لیگ برتر مراسم خوش حالی قهرمانی را برگزار کند. رضاییان هم که از این قهرمانی مسرور بود منشتر شدن پستی در صفحه اینستاگرامش این قهرمانی را به هواداران تبریک گفت ولی در حرکتی عجیب بعد از انتشار پست آن را از بین بردن کرد و خبر تبریکش را از هواداران بعد گرفت.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پیروزی | رضاییان | پرسپولیس | طرفداران | هواداران | پرسپولیس | رامین رضاییان | رامین رضاییان

عکس + رامین رضاییان طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را قال گذاشت

عکس + رامین رضاییان طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را قال گذاشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog