سرامیک پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران

سرامیک: پیروزی رضاییان پرسپولیس طرفداران هواداران پرسپولیس رامین رضاییان رامین رضاییان

گت بلاگز گیلان ضرورت تقویت اقتصاد جامعه

دستیابی به توسعه پایدار و قوت بخشیدن به اقتصاد جامعه، نقطه راهبردی و استراتژیک همه مسئولان هست.

ضرورت تقویت اقتصاد جامعه

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ مدیر کل دادگستری استان گیلان امروز در نشست کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاران گفت: قوت بخشیدن بیش از پیش اقتصاد و دستیابی به توسعه پایدار، اقتصاد پویا همراه با عدالت نقطه عطف و راهبردی همه مسئولان است.
احمد سیاوش پور ضمن تاکید بر حمایت بیش از پیش از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان افزود: باید زمینه جذب هرچه زیاد سرمایه گذاران داخلی و خارجی، جهت گسترش ظرفیت سرمایه گذاری فراهم و موانع پیش رو برطرف شود.
وی بر توسعه پایدار همراه با حفظ محیط زیست در استان تاکید کرد و از همه مسئولان امر خواست با همکاری جمعی و ارائه راهکار، زمینه جذب سرمایه گذاری جهت رشد تناوب اقتصاد را در استان تسریع بخشند.
رئیس کل دادگستری گیلان با بیانات و تاکیدات پیاپی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی، کارآفرین اشاره کرد و افزود: همه مسئولان امر باید بستر مناسب و براق را جهت جذب سرمایه گذاری در استان جانمایی و فراهم کنند و با نظارت و جهت دهی نشانه پیش رو و تسهیل در روند تسهیلات به سرمایه گذاران، تاکیدات و وظیفه رهبر معظم انقلاب را در جامعه عمل کنند.
سیاوش پور از آمادگی کامل حوزه قضاء در برطرف موانع و گسترش سرمایه گذاری ظرفیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان خبر داد و تصریح کرد: عنوان اقتصاد و حمایت از سرمایه گذار باید سرلوحه فعالیت همه دستگاه ها و شرکت ها قرار گیرد.
در ادامه این نشست همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گیلان گفت: باید با برطرف موانع تولید و سرمایه گذاری زمینه توسعه پایدار را در جامعه فراهم کنیم.
محمدحسین اصغریان با اشاره به اینکه گیلان توانمندی و پتانسیل بالایی در زمینه سرمایه گذاری و تولید دارد، افزود: همه مسئولان امر باید ضمن جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و کیفیت کالای تولیدی زمینه دستیابی به اقتصاد پویا و اشتغال را در جامعه به خاص گیلان فراهم کنیم.
وی با اشاره به راه اندازی کارگروه برطرف موانع تولید در استان افزود: این کارگروه با 962 مصوبه توانست بسیاری از پرسشها پیش روی سرمایه گذاران را در استان کم کردن دهد.

عبارات مهم : اقتصاد

همچنین در ادامه این نشست تخصصی 2 ساعته مدیر شرکت صنعت، معدن و تجارت گیلان از رشد 41 درصدی سرمایه گذاری در استان خبر داد و گفت: سال گذشته یک هزار و 20 میلیارد تومان در استان گیلان سرمایه گذاری شده است است.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اقتصاد | اقتصادی | مسئولان | استان گیلان | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | استاندار گیلان | گیلان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog